Новини - День селаДень села

В останній день літа у Ватажковому відсвяткували день села. Жителі та гості могли добре повеселитися, відпочити і розвіяти сум, навіть погода не стала на заваді. Отже, про все по порядку.Спочатку всі, від малого до старого, дивилися концерт. Були і співи, і гуморески, і цікаві сценки. Малечі, проте, було найцікавіше пострибати на батуті. Коштувало це батькам 15 грн за 15 хвилин розваги. Також можна було придбати повітряні кульки, заповнені гелієм (15 грн), солодку вату та поп корн (по 10 грн). Найбільше всі чекали на розіграш лотереї (5 грн). Розігрувалися такі потрібні речі як віники, лопати, граблі, сковороди, посуд. А ще зерно, гуси і півні. Головним призом була постільна білизна. Завершився розіграш лотереї святковим феєрверком, після чого кожен вибирав сам: чи танцювати на дискотеці, чи піти заправитись пивом, а потім уже танцювати. Вибір був невеликий – пиво, пиріжки і шашлики (20 грн за порцію).

Концерт до дня селаКонцерт до дня села

Загалом, сподобалися місцеві дівчата, гарно з запалом співали. Колектив жіночок з сусіднього села співав дуже гарні пісні, але в’яло, без ентузіазму, тому враження склалося не дуже позитивне. А от хлопці навпаки, і співали, і гуморески читали дуже гарно.


Концерт до дня села - сценка

Дитяча розвага - батут

Розіграш лотереї - власниця гусакаРозіграш лотереї - власниця півня

Головний приз і його щаслива власниця

Ну і наостанку, як же без реклами, спонсором були місцеві орендарі землі: АФ „Покровське” та ТОВ „Лос”.

01.09.2013 | Aдмін | Переглядів: 8 | Коментарів: 3

Вернуться назадКоментарі:


Автор: Мирослав
E-mail:
Бачив недавно Сашу. Як ще побачу, то передам привіт, як не забуду :)
Автор: Оля Положишникова
E-mail:
Да,и тёте Вере Безнос,огромный привет!!!!!
Автор: Оля Положишникова
E-mail:
красота,всё же село живёт,оно живёёёёёёт!!!!!Я очень рада,этому сайту,вновь душою в моём детстве,в моём дорогом Ватажково!Клуб,ну как же такое можна забыть-моя первая дискотека,моя первая любовь,мой первый поцелуй...сколько воды утекло,но как прекрастно,что есть такие впечатления,такие воспоминания,такое глубокое,драгоценное прошлое....если кто увидит Сашку Балуева-передайте огромный привет от меня,никогда не забуду нашу лавку и звёзды на двоихДодати коментар
Ім’я:
*
E-mail:
(публікується)

Оновити картинку каптчі
Текст на картинці:
*
   

Вернуться назад
каталог сайтів