Новини - У школах Полтави карантин продовжили на два тижні до 20 листопадаУ школах Полтави карантин продовжили на два тижні до 20 листопада

У Ватажковому закрили не лише школи, а й клуб. Хоча надзвичайний стан не оголошувався, місцева влада вирішила застрахуватися і оголосила карантин на свій розсуд. Цікаво чи було розпорядження сіяти паніку серед населення?


У школах Полтави карантин продовжили на два тижні до 20 листопада. Як повідомили журналістів в прес-службі міськвиконкому Полтави, це зроблено з метою недопущення виникнення епідемії грипу і ГРВІ і поширення даних захворювань серед школярів. «Мер Полтави Андрій Матковський підписав розпорядження про тимчасове припинення занять в загальноосвітніх і позашкільних учбових закладах міста з 9 по 20 листопада, що означає продовження канікул на два тижні» – відмічено в повідомленні. Нагадаємо, що раніше влада Полтави видала розпорядження згідно з яким, карантин в школах міста у зв'язку з епідемією грипу в Україні, оголошувався лише на тиждень, з 2 по 9 листопада.

00.00.0000 | | Переглядів: 2 | Коментарів: 0

Вернуться назад
каталог сайтів