НовиниЗаборона курінняНова Зеландія планує зробити рішучий крок у боротьбі з курінням: до 2025 року країна хоче повністю заборонити тютюнові вироби. Парламент прийняв закон, за яким сигарети, сигари і тютюн протягом одного року більше не будуть доступні на полицях магазинів. Крім того, реклама тютюну теж заборонена. А хто продає сигарети неповнолітнім, може розраховувати на підставі нового закону на штраф у розмірі 10 000 новозеландських доларів (близько 6000 €).


Сьогодні стало відомо, що в с. Ватажкове Полтавського району невідомий звір поранив домашню птицю, а також поїв яйця, які висиджували качки в гніздах. Раніше такого не траплялося. Почали говорити про чупакабру і ховати свійських тварин.


Радіація Не пройшло й 25 років, як мирний атом знову нагадав про себе. Чверть століття тому на Чорнобильській АЕС вибухнув 4 реактор, у березні 2011 року аварія на японській АЕС „Фукусіма”. В Чорнобилі зіграв людський фактор, в Японії – природна стихія.


Пожежа на луках Ось і настала весна. І щовесни село потопає в диму. Хтось підпалює на луках суху траву, напевне для того, щоб потім росла нова. А може для забави. Так чи інакше, а суха трава з тріскотом горить, вогонь роздмухується вітром, дим заповнює все довкола. Ми дихаємо цим, і дивуємося, що наші діти хворіють. Люди зовсім не думають про екологію, про чистоту свого місця проживання.


Всього новин: 60каталог сайтів