НовиниKadir Nurman В своєму першому житті Кадір Нурман приїхав до Німеччини як турецький гастарбайтер і працював на фірмі „Daimler” в Штутгарті. В своєму другому житті він став відомим.


Україна відсвяткувала свої 20 років Незалежності. Та чи насправді вона така незалежна, як усі говорять? Дехто каже, що все нам диктує Росія, інші - США, хтось ще оглядається на Євросоюз. Та схоже, ми ще залежні від свого минулого, з яким треба прощатися і будувати нову Україну.


Заборона курінняНова Зеландія планує зробити рішучий крок у боротьбі з курінням: до 2025 року країна хоче повністю заборонити тютюнові вироби. Парламент прийняв закон, за яким сигарети, сигари і тютюн протягом одного року більше не будуть доступні на полицях магазинів. Крім того, реклама тютюну теж заборонена. А хто продає сигарети неповнолітнім, може розраховувати на підставі нового закону на штраф у розмірі 10 000 новозеландських доларів (близько 6000 €).


Сьогодні стало відомо, що в с. Ватажкове Полтавського району невідомий звір поранив домашню птицю, а також поїв яйця, які висиджували качки в гніздах. Раніше такого не траплялося. Почали говорити про чупакабру і ховати свійських тварин.


Всього новин: 62каталог сайтів