Новини
В Полтаві відбулася зустріч з лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком. Крім політичних питань гостро обговорювалися соціальні проблеми.


24 лютого в Полтавській аграрній академії відбулася конференція на тему „Біосертифікація підприємств та продуктів сільськогосподарського виробництва”. 


АвтобусСтало відомо, що вартість проїзду в Полтаві зросла з 1,25 грн до 2 гривень. Повідомляється, що платити більше будемо вже з 4 лютого. Хоча не виключено, що плата за проїзд зросте вже з 1 лютого.
В неділю 31 жовтня відбулися вибори до місцевих рад та сільського голови.
 За результатами можна зробити висновок, що дуже багато людей розчарувалися в кандидатах, або ж просто не розібралися в такій кількості бюлетнів. По-перше, явка виборців склала лише 64 %, тоді як на президентських виборах була майже 70,3 %. По-друге, багато жителів села голосували проти всіх. Тих, хто не підтримав жодного кандидата або партії, було від 10 до 28 процентів. Також було багато пустих бюлетнів. Виборці просто вкидали у виборчі скриньки незаповнені бюлетні. Таких було від 5 до 7 процентів.


Всього новин: 60каталог сайтів