Наскільки швидкий інтернет 4G / LTE?

Давно вже не новина швидкісний інтернет 3G. Але вже впроваджується і 4G-інтернет. Які ж переваги матимуть його користувачі? І питання про те, яка швидкість передачі даних 4G або LTE (Long Term Evolution) цікавить дуже багатьох. Ось невеличке пояснення:

2G дозволяє передавати дані зі швидкістю до 220 кбіт/с в EDGE. В іншому випадку, через стандарт GPRS максимально можливо 55 кбіт/с.

3G відноситься до третього покоління мобільного стандарту. 3G дозволяє використовувати більш високі швидкості передачі даних (до 384 кбіт/с). 3G-мережа постійно розвивається, так що тепер можлива передачі даних з максимальною швидкістю  до 14,4 Мбіт/с  при стандарті HSDPA.

4G є розширенням існуючої мережі 3G. Мета полягає в забезпеченні ще більш високій швидкості передачі даних (до 100 Мбіт/с). За оптимальних умов і близькість до радіо-вежі повинна бути можлива навіть швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с. Це супер швидкість! Тільки для порівняння, звичайні з'єднання DSL 6000 дозволяють мати швидкість лише 6 Мбіт/сек! 1 Гбіт/с буде приблизно в 166 разів швидше за DSL швидкість!

4G Internet
Коментарі:


Автор: Гість
E-mail:
Панове!
Гадаю, ви надто зарано почали турбуватися про такі речі - скоро нам вони не "світять". :)
Автор: Vsevolod
E-mail:
Наскільки мені відомо, 4G мережа зараз є тільки в Києві і то в тестовому режимі.
Автор: Мирослав
E-mail:
Нехилі такі нововведення :) А от скільки ж коштуватиме такий модем?Додати коментар
Ім’я:
*
E-mail:
(публікується)

Оновити картинку каптчі
Текст на картинці:
*
   
каталог сайтів