Освітлення спальні

Спальня призначена не тільки для сну. Це особистий, навіть інтимний простір, де ми відпочиваємо та набираємось сил. Рівень освітлення в цьому особливому місці повинен регулюватися від функціонального до романтичного.

Освітлення спальні

У спальні рідко використовується яскраве верхнє світло. Найчастіше підвісні світильники для спальні вибирають із затишним абажуром, який може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів. Добре вписуються в інтер’єр спальні підвісні світильники з абажурами із матового скла чи тканини. Чудово виглядає в інтер’єрі спальні ніжне і тепле освітлення, яке дає поєднання золотого та срібного сяйва. Шанувальники суворої класики обирають для спальні світильники з плафонами, спрямованими в стелю, щоб освітлення було спокійним і не заважало відпочинку.

Освітлення спальні

Освітлення створює особливий настрій та атмосферу і здатне перетворити декор вашої спальні на територію релаксації і насолоди. Підкресліть ваш стиль, вибравши освітлення, яке технічно й естетично поєднується з декоративним стилем вашої спальні.

Освітлення спальні

Освітлення спальні

Освітлення спальні

Читайте також про освітлення вітальні
Додати коментар
Ім’я:
*
E-mail:
(публікується)

Оновити картинку каптчі
Текст на картинці:
*
   
каталог сайтів