Секрет успішних людей

Не важливо, чи йде мова про вашу роботу, здоров'я, відносини, вибір чи досягнення цілей або що завгодно - завжди треба мати одну якість, якою володіють майже усі дуже успішні люди - уміння ефективно розслаблятися. Так, ви вірно прочитали. Мова йде не про постійну напружену роботу, а й уміння розслабитися.

Регулярна релаксація є необхідною умовою для досягнення продуктивності та успіху.

Якщо ви не будете розслаблятися регулярно і глибоко,

- матимете стресове навантаження;

- будете менш продуктивними;

- ваша робота буде часто неефективною;

- існує ризик виснаження.

Якщо ви регулярно турбуватиметесь про відпочинок, це призведе до:

- приємного зняття стресу;

- заряджання силою та енергією;

- підвищення ефективності;

- довгострокової ефективності;

- запобігання виснаження;

- упевненості;

- веселішого життя;

- кращих ідей;

Ви будете відчувати себе краще протягом усього дня, будете позитивними і більш продуктивнішими, якщо надаватимете відпочинку належне значення.

Ніхто не може завжди тільки працювати, поспішати і давати продуктивність. Зрештою, батарейка чи акумулятор розрядиться. Навіть якщо ви змушуєте себе і продовжує працювати, ви ніколи не досягнете так багато, як тоді, коли дбаєте регулярно про глибоку релаксацію. Це стосується всіх сфер життя і людей. Однаково, для матері-одиначки, чи втомленого менеджера.

Що ви можете практично зробити, щоб розслабитися швидко і глибоко?

Звичайно ясно, що ви не можете по черзі тиждень працювати і потім тиждень відпочивати. Крім того, в діловому житті не завжди є можливість і час кожен день і регулярно займатися спортом, ходити на масаж чи мати інші розслаблюючі діяльності. Ці заходи часто коштують грошей, часу або з-за численних зобов'язань в діловому житті просто є неможливими. Відпочинок в сьогоднішній час став майже розкішшю!

Як же зробити так, щоб регулярно досягнути потрібну кількість глибокого розслаблення, щоб відчувати себе здоровим і задоволеним, отримати свіжі сили для швидшого і кращого досягнення своїх цілей?

Саме для швидкого, глибокого і приємного відпочинку розроблена професійна, високої якості розслаблююча музика. Глибоке розслаблення досягається за рахунок дуже ефективного поєднання приємної розслаблюючої музики і звуків природи. В Інтернеті можна багато знайти такої музики. Як приклад запис в форматі mp3 тимчасово доступний за посиланням  http://www.tscherney-coaching.de

Успішні люди на підсвідомості запрограмовані на успіх! Тобто вони в кожній сфері життя автоматично роблять правильний підхід і стратегію, і не мають блокування або опору, щоб робити правильні речі! І в цьому вам ніхто допомагати не буде, окрім вас самих. Тому зверніть особливу увагу на себе і своє здоров'я! Навчіться не тільки працювати, а й відпочивати.Коментарі:


Автор: Юрий
E-mail:
А в лотерею можно так выиграть. Попробую. Если выиграю благодаря Вашим советам - обещаю отдать 30% от выигрыша на развитие инфраструктуры села.Додати коментар
Ім’я:
*
E-mail:
(публікується)

Оновити картинку каптчі
Текст на картинці:
*
   
каталог сайтів