Пральні машини забруднюють Світовий океан

Екологи з'ясували, що волокна синтетичного одягу, що потрапляють у каналізацію, мають надалі згубний вплив на морську флору і фауну.

Пральні машини забруднюють океан

Коли мова йде про забруднення навколишнього середовища пластиком, маються на увазі перш за все побутові відходи - скажімо, пакети або одноразовий посуд. Скупчення такого сміття являє очевидну загрозу, особливо якщо це стосується дрейфуючих плям в океані розміром з острів.

Але є й куди менш помітна небезпека. Група дослідників з Європи, Північної Америки та Австралії звернула увагу на те, що більшість текстильних синтетичних волокон теж по своїй суті є пластмасами. При машинному пранні від одягу відокремлюються мікроскопічні (величиною менше 1 мм) частинки, які потім потрапляють у каналізацію, а звідти - у водойми. За один цикл предмет гардероба втрачає більше 1900 шматочків пластикового мікросміття.

З ретельністю криміналістів учені досліджували 18 прибережних регіонів у різних куточках земної кулі і встановили, що мікропластик негативно впливає на навколишнє середовище. Він поглинається рибами та іншими морськими істотами і може шкодити їхньому здоров'ю, а також здоров'ю людини, на столі у якої виявляться подібні морепродукти. Вчені вважають, що виробники одягу та пральних машин повинні враховувати екологічний фактор і постаратися мінімізувати збиток.Коментарі:


Автор: RobertShery
E-mail: markhaupezt@bigmir.net
girls on web cam nude cam sites webcam russian bride.
free cams for you live cam asian teen asian7 ass dirty exploited teen cam.
live adult sex cams shufuni chubby teen on cam anti gay camps.
Автор: RobertShery
E-mail: markhaupezt@bigmir.net
fat sex cams options teen chat room results vintage 35 mm cameras.
adult webcam to webcam live nude teen cams spycam fuck.
adult webcams site cameltoe teens bikini list hidden cams nude.Додати коментар
Ім’я:
*
E-mail:
(публікується)

Оновити картинку каптчі
Текст на картинці:
*
   
каталог сайтів